Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Tip na příjemnou kavárnu v Praze 23.01.2011

Hledáte-li místo pro obchodní schůzku nebo pro odpolední kávu s kamarádkou, pak je Café Myslbek díky svému umístění v srdci Prahy v ulici Na Příkopě ideální volbou. Designově vymazlená kavárna nabízí pohodlné posezení v klidném a tichém prostředí, kde nehrozí, že svého partnera neuslyšíte nebo se nebudete moci soustředit. Široký výběr nápojů i jídel dává navíc jasně znát, že v ní najdete pochoutky pro každou denní dobu a nikdy tak nemůžete šlápnout vedle.


Nově otevřené Café Myslbek v prvním patře Nákupní galerie Myslbek v ulici Na Příkopě nabízí ideální místo pro obchodní schůzky i posezení s přáteli. Jeho široká nabídka zahrnuje nejen nápoje, ale i domácí dezerty, sendviče, lehké saláty nebo grilované steaky. Dále také nabízí široký výběr snídaňových menu od základních kontinentálních snídaní až po oblíbené anglické a americké vaječné snídaně.

Café Myslbek otevírá už v 8.30, takže je ideálním snídaňovým místem pro ty, kdo ráno nestíhají. Na výběr jsou tu snídaňová menu od 59 Kč (míchaná vejce nebo kontinentální snídaně s croissanty, džemem, máslem a medem) až do 185 Kč za doslova snídaňovou hostinu. Na výběr máte z lívanečků, toastů, croissantů, grilované zeleniny a vajec na všemožný způsob. Snídaně jsou podávány do 11 hodin každý den kromě víkendů a svátků. Přes den pak kavárna nabízí lehké občerstvení v podobě mnoha druhů salátu, studených i teplých baget a sendvičů a na své si přijdou i polévkové typy. Z hlavních jídel pak hosté mohou vybírat mezi šťavnatými steaky - kuřecími (139 Kč), hovězími (235 Kč) nebo lososovými (195 Kč). Ti, kdo opravdu spěchají a nemohou si jídlo sníst na místě, mají možnost nechat si vše zabalit s sebou, navíc s 10% slevou.

S bohatou nabídkou slaných jídel s v ničem nezadá ani výčet nabízených dezertů a nápojů. Honí-li vás tedy mlsná, pak si v Café Myslbek nějakou tu sladkost určitě vyberete. Za všechny jmenujme třeba tradiční italský moučník panna cotta (85 Kč), americký cheese cake, nebo staré známé palačinky. Obsluha k nim nabídne kávu značek Guglielmo či Nespresso (espresso za 45 a 60 Kč), vybrat si můžete z více než 20 druhů čaje, nebo si objednat mléčný koktejl či oblíbené smoothie džusy. Tak proč se spokojit s rozpustnou kávou v kanceláři nebo doma? Všechny nápoje si navíc také můžete odnést s sebou.

„Útulná kavárna v Myslbeku opravdu chyběla a jsem ráda, že se u nás otevřelo právě Café Myslbek. Věřím, že se stane příjemným místem setkávání tak jako celá nákupní galerie a bude lidem zpříjemňovat nejen všední dny. Osobně věřím v to, že dobrá snídaně umí den zpříjemnit spolehlivě,“ dodává nakonec Radka Kuchařová, marketingová manažerka Nákupní Galerie Myslbek.

Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Myslbek

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít