Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonka_silvestr.jpg

Tipy na silvestrovskou party II. 29.12.2007

Máte již největší mejdan roku naplánovaný do všech detailů? Víte už, co budete jíst, jaké budete mít prostírání, jaká překvapení a originální speciality nachystáte pro své hosty? Nevadí – i sebedetailnější plány můžou být vylepšeny. A nemáte-li ještě plány žádné, nechte se inspirovat praktickými detaily, které vaši hosté určitě ocení.


Stylová domácí vinotéka potěší všechny smysly
Vinotéka
Není pochyb, že k silvestrovským oslavám nezbytně patří dobré víno. Stylovým doplňkem pro jeho uskladnění je malá, domácí chladící vitrína, již můžete umístit do obýváku a která se postará jak o chlazení alkoholu, tak o designové doplnění místnosti. Existuje spousta velikostí vitrin na chlazení vína, takže určitě naleznete takovou, která zapadne přesně do vašeho interiéru.
liebherr

Ledová tříšť a zmrzlina překvapí
Zmrzlinovač
Co takhle letos nahradit medvědí tlapky a medovníky dezertem, který není pro české vánoční a povánoční období nijak typický? Zmrzlinou a ledovou tříští nikoho neurazíte, mnohem pravděpodobnější je následná záplava proseb o recept. Ten je jednoduchý – domácí stroje na zmrzlinu i profesionální stroje na ledovou tříšť se o netradiční silvestrovské občerstvení postarají.

Koktejly, sangria a punč – oblíbená klasika
Shakery
Chcete-li alespoň mírně experimentovat s použitými druhy alkoholu, můžete se vrhnout na koktejly. Nebojte se toho – suroviny seženete v každém lépe vybaveném supermarketu, receptů na konkrétní koktejly je na internetu nebo v kuchařkách spousta. Nezbytné náčiní není nijak extrémně drahé – shaker pro promíchávání surovin nabízí i levnější obchody, stejně tak lehce seženete netradiční a hezké formy na led, kbelíky na chlazení šampaňského, koktejlové sklenice a ozdoby.

Na sangrii, tradiční španělské víno, do kterého se přidává ovoce, se vám hodí džbán, a chystáte-li uvolněnou neformální akci, koktejly můžete přichystat do populárních velkých kbelíků, ze kterých dlouhými brčky (seženete opět v supermarketu) pije víc lidí.

Příjemnou zábavu!


Autor: Jana Kovačovská
Foto: Barsupplies.com, Liebherr, Delonghi, Partyrhino.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít