Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonka.jpg

Tipy na vánoční dárky podruhé 23.11.2007

Máte doma vášnivého vinaře? Nebo jste sami milovníky dobrého vína a rádi si dopřáváte to nejlepší? Máte slabost pro různé hračičky, které skleničku vína udělají ještě příjemnější? Pak jste na správněm místě. Zde vám nabízíme ty nejlepší dárky pro letošní Vánoce.


Náš průvodce vánočními tipy začíná u stojánků na víno. Můžete volit malé - pouze na pár láhví - či velké, které jich obsáhnou desítky. Malou vinotéku můžete pořídit za 440 Kč, velkou pak podle počtu míst od 2600 Kč. Seženete je např. na stránkách Vino-market.cz.
Vinotéka maláVinotéka velká
Ze stojánku jsme si tedy víno již vybrali a slavnostně si jej odnášíme do kuchyně. Čím však láhev otevřít, aby nám špunt neplaval uvnitř? Zkusit můžete tuto elegantní vývrtku. Je vyrobena z matného aluminia a chromu, spirála je pak povrchově upravená teflonem a opatřena nožem. K dostání je např. na Gutea.cz za 931 Kč.
Vývrtka
Pokud jste si vybrali víno červené, může se stát, že obsahuje ušlechtilé kaly. Ty však nepatří do sklenice, proto je vhodné podávat víno z karafy. Navíc vám umožní pokochat se hloubkou a sytostí barvy a dodat tak vašemu gurmánskému zážitku ještě něco navíc. Inspiraci můžete najít např. na Pixmania.cz – tato karafa je k mání již od 1266 Kč.
Karafa
Ať už je váš výběr vína jakýkoliv, je třeba si přichystat skleničky. Pokud se rozhodnete například pro portské víno, určitě si zamilujete tyto ručně vyráběné skleničky z kolekce The First, které byly vyvinuty ve spolupráci se světovým sommeliérem Enrico Bernardem. Tuto sadu dvou sklenic si můžete objednat na stránkách Esklo.cz za 1410 Kč.
Sklenička na dezertní víno
Pokud jste však velkým milovníkem vína a bohužel nepatříte k těm šťastlivcům s vlastním vinným sklípkem, můžete si jeden takový pořídit přímo do kuchyně. Není to tedy přímo sklípek, ale jeho funkci spolehlivě zastane vestavná vinotéka od firmy Whirlpool. K dostání je za 36 990 Kč.Autor: Eliška Počarovská
Foto: Sxc.hu, archiv firem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít