Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona ozdoby.jpg

Tradiční Vánoce v novém 06.12.2007

První adventní neděli máme zdárně za sebou. Obchody jsou plné lidí shánějích nejen vánoční dárky, na které naštěstí zbývá ještě trochu času, ale také těch, kteří kupují vánoční výzdobu a dekorace. Přeci jenom, každému se stane, že prostě zapomněl na adventní věnec nebo adventní kalendář pro děti a na poslední chvíli bere za vděk tím, na který je nejmenší fronta. Proto pro vás i my máme několik typů na vánoční doplňky, které nejsou jen z nouze ctnost, ale jsou skutečně krásné a originální.


Pravní adventí neděle je sice za námi, ale ne všichni jsme si stihli koupit nebo vyrobit adventní věnec. Přeci jen, ruku na srdce, nejste také každý rok zaskočení, jak ten advent začal letos překvapivě brzy? Proto pro vás máme návrh. Co takhle takový věnec, který nevadne a nemusí se každý rok kupovat? Zkrátka ho se začátkem prosince vyndáte z krabice nadepsané Vánoce, rozsvítíte svíčky a radujete se (nejen) z toho, jak jste napálili obchodníky s obyčejnými přezdobenými věnci. Ten z obrázku je dokonce pozlacený a na vašem stole bude působit opravdu krásně. Najdete ho spolu s mnoha dalšími doplňky na Designlive.cz.
Adventní věnec
Za jak dlouho už bude Ježíšek?

Vaše děti určitě stejně jako já milují adventní kalendář. Přeci jen ale ty obyčejné adventní kalendáře z Tesca sice nejsou drahé, ale ani příliš hezké a nápadité. Zkuste svým dětem koupit třeba kalendář z obrázku a naplnit ho jejich oblíbenými drobnými pochoutkami. Nejenom že v jejich pokojíčku bude vypadat mnohlem lépe než ten papírový, ale děti se budou mnohem víc těšit na co, co se ukrývá v další čepičce. Můžete ho používat každý rok, jen obměňovat obsah, a tak nezevšední jako ten obyčejný čokoládový z obchodu. Ale na Vánoce se s ním mohou těšit i dospělí, kterří si do něj místo sladkostí můžou dávat třeba vzkazy. A tak vás kalendář neomrzí celé roky. Najdete ho na na Bonprix.cz za 199kč.
Adventní kalendář
Není nad oheň

K vánocům neodmyslitelně patří svíčky a to nejen ty, co hoří na adventním věnci. Na vánočních trzích jich najdeme doslova závěje. Stačí si jen vybrat – ozdobnou, vonnou, s obrázkem, z včelího vosku, velkou, malou... Když je doma šikovně naaranžujete, tak se svíčkami za pár korun dokáží divy. Proto na ně nezapomínejte a zkuste si letos vyzkoušet, co s vaší domácností večer udělá několik rozsvícených svíček. To snad pookřeje i partner, který každý rok tak nadává na vánoční „zbytečnosti“.
Svíčky
Při hledání doplňků, které dodají vaší domácnosti vánoční atmosféru, jsme navštívili nejen ty internetové obchody, které jsme vám už v minulých dílech představovali, ale i některé nové, které ještě neznáte. Ty, které jsme vám v několika odstavcích představili, jsou opravdu jen špička ledovce. Zkuste sami zabrousit na vybrané internetové stránky a nechte se inspirovat spoustou dalších ozdobiček, svícnů, věnců a vyberte si ty, které se hodí právě do vašeho bytu. Fantazii se meze nekladou. Vánoce přece mohou být tradiční i s netradiční výzdobou!


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: archiv e-shopů, Krasnydomov.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít