Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Black_Diamond_vs_white_screen_foto_Audiopro.jpg

Trendy v domácím videu: Televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami 30.09.2013

Češi si stále více užívají filmy i televizní programy na velkých úhlopříčkách. Prodeje televizorů se celosvětově propadají. Vloni to bylo o 6 %. Je to často i proto, že plazmové, LCD i LED televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami. Kvalitou se jim totiž ty nejkvalitnější z nich rovnají a jejich ceny v úhlopříčkách nad 80“ jsou výrazně příznivější.


Výrazný je příklon ke kombinaci projektor/moderní projekční plocha, který je dle bytových architektů patrný u novostaveb. „Pokud si filmový fanoušek pořizuje nový dům, dá si jistě pozor, aby jeho koníček nepřišel zkrátka. Často je myšleno na samostatné projekční místnosti, do kterých si majitelé pořizují kvalitní audio a video techniku,“ říká Roman Vejražka ze společnosti Epson, výrobce špičkových projektorů. „Aktuálně je největším hitem černá projekční plocha Black Diamond Zero Edge. Jedná se o celosvětově první a zatím jedinou plochu svého druhu, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a tak zvýšit kontrast obrazu až o 900 %. Dokonalou projekci lze tedy uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která nejkvalitnější projektory a projekční plochy do ČR dováží. Standardní rozměry pro formát 16:9 jsou pak od 80" do 115" s cenou od 85 000 vč. DPH do 123 000 vč. DPH.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít