Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Utírání prachu nemusí být nuda 09.01.2011

Domácí práce jsou občas pořádná otrava...no, občas, spíš vždycky. Souhlasíte? Zvlášť když zbytek rodiny ani v nejmenším nevypadá, že by chtěl pomocnou rukou přispět k tomu, aby rodinné hnízdečko bylo jak z cukru. To se ale může změnit. Víme, jak na to!


Vezměte si třeba takové utírání prachu. Dovedete si představit, že by mohlo být zábavné? Asi jen horko těžko. A přece známe způsob, jak přesvědčit vaše děti a možná i hravější manžely, že lepší způsob strávení volného odpoledne neexistuje. Jsou k tomu potřeba dvě věci. První je roztomilý králík, který funguje jako rukavice na utírání prachu. Je vyroben z moderního mikrovlákna, které snadno pohlcuje prach, a až splní svoji povinnost, bez obav ho hoďte do pračky.Tedy jestli ho  děti dají z ruky. Dust Bunny je k dostání na naší oblíbené stránce Perpetualkid.com (ne, opravdu nás neplatí za reklamu:) za necelých patnáct dolarů. To je cena, za kterou pohled na vaše jindy lenivé potomky utírající prach rychlostí blesku určitě stojí.

Další pomůckou, která zpříjemní pravidelný boj s alergeny, jsou papuče na utírání prachu. Díky smyčkám na podrážkách papučí můžete uklízet s elegancí ladné krasobruslařky. Papuče stojí 350 korun a nabízí je firma Tchibo. Za třicet minut utírání prachu spálíme 72 kcal, kdežto strávíme-li stejný čas bruslením, spotřebujeme až 300 kcal. Takže zabijete dvě mouchy jednou ranou, doma bude čisto a vy zpevníte postavu.

Zuzana Fuxová
Foto: Perpetualkid.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít