Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

emilyII.jpg

Veselé dobré ráno 28.07.2008

Jste skřivan, nebo sova? Jestli stejně jako já patříte mezi sovy, které si libují v ponocování a kdyby bylo po jejich, před polednem by nevylezli z postele, pak pro vás asi rána taky nepatří mezi nejoblíbenější části dne. Podívejme se na to ale z té lepší stránky. Alespoň nás čeká snídaně. A když si ji připravíte s veselými pomocníky, budou vaše rána ještě příjemnější.


Co máme k snídani?

I když si třeba hlídáte váhu, u snídaně si můžete dát do nosu. Měla by tvořit čtvrtinu kalorického příjmu za celý den. Když po ránu trochu zhřešíte, za celý den to pak máte šanci vyběhat. Myslete ale na to, aby snídaně byla dostatečně vydatná a dodala vám energii na celý dlouhý den.

Máte po ránu chuť na slané? Každý den by to asi byl cholesterolový zabiják, ale občas si můžete dát třeba vajíčka natvrdo nebo naměkko. Vyberte si ze široké nabídky kalíšků SnídaněOtevřít galerii »nějaký hodně veselý. Jak se vám líbí třeba kytička Emily? Je z dílny Koziol a stojí dvě stovky. Alessi pak nabízí veselého žlutooranžového panáčka, který má pod čepicí – vajíčko. A navíc vám v ruce podrží lžičku.

Dáváte-li přednost eleganci, bude se vám líbit barevně sladěná miska s víčkem a se lžičkou. Nese jméno Feeling a najdete ji na serveru Dokuchyne.cz. Usměvavé lžičky a kalíšky má ve své nabídce firma Hogri – Friends Forever. Vybírejte je na adrese Figurka.cz.

Sladká snídaně není úplně ideální volbou, protože vám po ní rychle vyhládne. Kvůli nízkému glykemickému indexuvám totiž rychle stoupne hladina cukru v krvi. Když pak jeho množství poklesne, dostaví se obrovský hlad. Jestli si nemůžete pomoct, zkuste si dát třeba celozrnné müsli s ovocem nebo ovoce čerstvé. Chutnat vám bude z mísy Big Apple se šťopkou od designérky Marii Bernsen. Pokud vaše děti nechtějí snídat, zkuste je motivovat smějícím se příborem Tescoma. Rukojeť je ergonomicky tvarována pro ručičky dětí starších čtyř let.

Kávu nebo čaj?

Pokud ráno potřebujete probrat dávkou kofeinu a volíte proto kávu, můžete si jako doplněk ke kalíškům a lžičkám na vejce od Friends Forever pořídit také odměrku na kávu a lžičky na presso nebo na latté. Nemáte-li doma presovač, pořiďte si italskou konvičku na kávu. Odborně se jí říká perkolátor a díky tomu, SnídaněOtevřít galerii »že je vyrobena z hliníkum z ní chutná káva opravdu skvěle. Víc si o ní přečtěte v našem starším článku.

Pijete kafíčko s mlékem a cukrem? Pak dodá vašemu stolu styl duo cukřenky a mléčenky v designu Eva Solo. Skleněná nádobka na cukr s dávkovačem odměří přesně jednu lžičku cukru. Nádobka na mléko či smetanu má zátku s protiodkapávacím kroužkem.

Jestli nedáte dopustit na čaj, Budu se vám líbit kleštičky na vymačkání čajového sáčku značky Friends Forever. Nechybí samozřejmě typický usměvavý obličejík. Preferujete-li čaje sypané, asi vás zaujme sítko Alessi. Zelený panáček jej podrží v horní části hrnečku tak, aby se čaj dostatečně vylouhoval.

Šikovné je i sítko Beau-Tea, které v sobě snoubí krásu s funkčností. Jde otevřít a naplnit jednou rukou a poskytuje čajovým lístkům dost místa pro rozvinutí jejich plné chuti a vůně. Najdete ho v internetovém obchodě Figurka.cz.

Líbí se vám hezké věcičky z dnešního článku? Tak si udělejte radost a začínejte den stylově a zábavně. Nebo někoho potěšte milým dárkem. Vzpomene si pak na vás při každé snídani, to není k zahození, že?


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Koziol.de, Hogri.com, Evasolo.cz, Alessi.com Dětský příbor Tescoma Elegantní miska se lžičkou Feeling Kalíšek a lžičky na vajíčka Hogri - Friends Forever Kleštičky na čaj Friends Forever Mísa na ovoce Koziol Miska na vajíčko Emily Nejrychlejší a nejbezpečnější: nový Siemens snídaňový set executive edition Odměrka na kávu Friends Forever Perkolátor Bialetti - konvička na přípravu pressa Sítko na čaj Beau-Tea Sítko na čaj Teo Typická britská snídaně V Rusku si po ránu dopřávají kaviár

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít