Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonka_ttaugjdk.jpg

Víceúčelové vysavače – známe modely pro každého 16.01.2008

Rozhodli jste se, že se bez pomocníka, který zvládne všechno od vyklepávání přes mytí oken po čištění parket, neobejdete? Modelů víceúčelových vysavačů je na našem trhu solidní výběr. Není problém najít ten správný typ pro každé nároky, kritéria i peněženku. Dali jsme si práci za vás a vybrali jsme z toho nejlepšího, co u nás zakoupíte.


Philips FC 6844 Triathlon
Vysavač Philips
Pomocník od Philipsu toho zvládne skutečně hodně – vysát prach a špínu, odstranit mokré nečistoty i oživit barvu koberců. Má 1 500W motor se sací silou 300 W, kartáče a hubice pro mokré čištění, jež čistí a zanechají podlahu suchou, schopnost vyčistit koberec do hloubky pomocí šamponu, vysouvací trubici nastavitelnou na každou délku a hubici Turbo kartáč, jež účinně odstraňuje chlupy a prach. V příslušenství naleznete také hubici na čalounění. Disponuje kapacitou provlhký prach 9 litrů a kapacitou pro suchý prach 10 litrů.

Prodejní cena v síti Datart: 7 550 Kč

Rohnson R 177 Poseidon
Vysavač Rohnson Poseidon
Rohnson R 177 Poseidon je hezký, metalicky rudý model s maximálním příkonem 1400 W, elektronickou regulací výkonu, vodní filtrací, odnímatelnou sběrnou nádobou o objemu 4 litry, antibakteriálním filtrem HEPA, 6 stupni filtrace a bezpečnostní tepelnou pojistkou motoru, díky které se vysavač při zamezení sání automaticky vypne. Snadnou manipulaci zajišťují 4 pojezdová kolečka. Součástí balení je také stěrka na okna, nástavec na plovoucí podlahy, nebo třeba kartáč na podlahy.

Prodejní cena v síti Datart: 3 490 Kč

LG V-WA266ND
Vysavač LG
LG nabízí bezsáčkový model s příkonem 1600 W a se sacím výkonem 320 W, jehož čistá hmotnost nedosahuje ani deset kilogramů. Mezi přibaleným příslušenstvím je k nalezení šampónová hubice, hubice na okna, rozstřikovací hubice nebo rámový kartáč. Seženete jej v elegantním šedém provedení.

Prodejní cena v síti Datart: 6 290 Kč


Autor: Jana Kovačovská
Foto: Archiv firem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít