Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

1.jpg

Vneste rytmus do kuchyně 04.12.2009

Dva v jednom - právě tak můžeme nazvat skvělý vynález německé firmy ADE-Germany. Tento specialista na váhy spojil digitální kuchyňskou váhu a iPod. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete užívat i v kuchyni při vaření a bez sluchátek a jiných otravných kabelů okolo vás.


Gadgets 2Otevřít galerii »Rihanna model, jak je pojmenován tento revoluční kuchyňský pomocník, potěší především příznivce hudby. Jeho ovládání je snadné. iPod lehce vložíte do dokovací stanice umístěné v jeho přední části. Stanice leží kousek nad přehledným LCD displejem o velikosti 42,5 x 20 milimetrů. Hudba je posílána do 2 wattového reproduktoru. Stačí tedy stisknout tlačítko „play“ a oddávat se hudbě. Ta se line z reproduktoru umístěného pod skleněnou vážící plochou. Díky tomu reproduktor vůbec nepřekáží další práci.

A právě na skleněné ploše můžete nerušeně vážit zeleninu, ovoce, mouku, cukr – cokoliv vás jen napadne a to do váhy 5 kilogramů. Na displeji se zobrazuje váha s přesností na jeden gram. Pokud váhu přetížíte okamžitě se vám o tom zobrazí zpráva. Zároveň na displeji uvidíte indikátor baterie, který informuje o její stávající síle.

Spojením těchto dvou přístrojů vznikl skvělý pomocník, který má velkou ambici dostat se do mnoha domácností. Pořídit si ho můžete i vy a to v přepočtu za 1900 Kč.

Autor: Markéta Zelená
Foto: Ade-germany.de Růžová zahrádka tak trochu jinak :) Vše, co můžete potřebovat

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít