Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Vstávat a cvičit! 18.06.2010

Touhle větou budil ve Večerníčku každé ráno zodpovědný králík Bob líného Bobka. „Ale proč?“ protestoval Bobek. Na kamarádovo vysvětlení: „Protože je ráno.“ pak měl pohotovou odpověď. „Ale já mám ještě noc!“ Nevím jak vy, ale vždycky jsme sympatizovala s Bobkem, který si chtěl po ránu přispat. Rozhodně nepatřím mezi ranní ptáčata.


Obyčejný budík? Otrava

Jenže vstávat se musí, nejdřív do školy, poději do práce. A jestli doma nemáte někoho, jako je Bob, který by obstaral vaše ranní probuzení, asi vlastníte budík. Ať už pípá, zvoní, nebo třeba hraje písničky z rádia, má jednu chybu. Jediným pohybem ruky můžete po ránu jeho otravný zvuk umlčet a vrátit se zpátky do říše snů. Jenže pak ten průšvih: Zaspal jsem!


Vaše osobní helikoptéra

S tímhle originálním budíkem nic podobného nehrozí. Má totiž přimontovanou malou vrtulku a přesně v čas, který jste večer nastavili, spustí alarm a vyletí do vzduchu. Aby zmlkl, musíte vyskočit z vyhřáté postýlky, vřískající helikoptérku najít a vrátit ji zpátky do základny na nočním stolku. Pak se zvuk vypne, ale vy budete stoprocentně probraní. Nahánění létajícího budíku vás protáhne stejně jako králíky z klobouku jejich rozcvička, takže na spaní už nebude ani pomyšlení.

Jednoduše geniální, co říkáte?

Autor: Zuzana Fuxová / Firebox.com
Foto: Firebox.com

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít