Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

chiller.jpg

Vychlazené bublinky 31.12.2008

Konec starého roku je tu a s ním je spojená i oslava příchodu roku nového. Málokdo si umí představit silvestrovskou půlnoc bez přípitku se sklenkou šampaňského. A přestože rtuť na venkovních teploměrech nevypadá, že stoupne nad nulu, přinášíme pár spotřebičových tipů, jak vychladit „bublinky“ na tu správnou teplotu.


Silvestrovský večírek je v plném proudu, hodiny odtikávají posledních pár minut do půlnoci a najednou si vzpomenete, že jste ve víru zábavy zapomněli dát vychladit láhev šampaňského. Co teď? Žádný strach, vše se ještě stihne napravit, stačí mít v kuchyni následující vynález. ChillerJmenuje se One Minute Drink Chiller a z názvu vyplývá, že umí šampaňské dostat na tu správou teplotu během jedné minuty. Podle výrobce to zvládne devadesátkrát rychleji než běžná chladnička a čtyřicetkrát rychleji než mraznička. Vejde se do něj právě jedna láhev, ale využijete jej například i na plechovky piva nebo jiného pití. Určitě tak nehrozí, že na něj do příštího Silvestra bude sedat prach.

Léto se teď sice zdá být v nedohlednu, ale až přijdou vedra, jistě oceníte, že studený drink bude do minuty po ruce. Objednávejte nejlépe v internetovém obchodě Qvc.com, kde přístroj nabízí levněji než jinde. Může být váš za sedmdesát dolarů, tedy asi 1400 korun. A ať se oslava vydaří!


Autor: Zuzana Fuxová/ Qvc.com
Foto: Qvc.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít