Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

plug_in.jpg

Vysavač bez hranic 19.09.2008

Jíte rádi u počítače? Za jízdy v autě? Na sedačce před televizí? V posteli? To pravděpodobně každý. Ač víme, že je pak náročné dostat drobky pryč. Obzvlášť pak z míst, kde nemáme přístup k čerpání elektrické energie. Nezoufejte! Naštěstí v dnešní době existuje již mnoho různých alternativních metod, jak se nepořádku zbavit.


I když existují jistě zaručené metody našich babiček a prababiček, jak odstranit drobky z pohovky, my se jimi zabývat nemusíme. Odložit smetáček a lopatku do kumbálu nám jedině prospěje. Jednodušší je totiž nepříjemný nepořádek vysát vysavačem. Co na tom, že elektřina není zavedena nebo momentálně nefunguje? Dnes už není potřeba. Vysavače na baterky nám pomohou zlikvidovat drobky ze všech míst, které nás jen napadnou!

Vyčistit auto již nebude noční můrou
VysavačeOtevřít galerii »
Nechcete-li kvůli každému drobečku v autě jezdit na benzínovou pumpu k velkému vysavači, neváhejte a pořiďte si ruční akumulátorový vysavač. Dostanete se s ním i do špatně přístupných prostorů a navíc ušetříte nejen peníze, benzín, ale i vlastní energii. Speciálním typem automobilových vysavačů jsou takové, které jsou napájeny připojením k baterii automobilu.

Ruční vysavač se zároveň hodí pro rychlé čištění v domácnosti. Je lehce přenosný a jednoduše ovladatelný, proto s ním hravě vysajeme nepořádek v kuchyni, na sedačce v obýváku či na posteli. Tyto ruční vysavače mají obvykle malý objem (okolo 500ml), nehodí se proto pro náročné vysávání. Zato jsou většinou upraveny pro suché i mokré vysávání. Jelikož jsou malé, jsou koncipovány jako bezsáčkové. Odpad můžete ihned po práci vysypat do koše a nemusíte se zabývat výměnou sáčku.

Klávesnice jako nová

Pokud používáte k práci počítač, jistě u něj i sem tam poobědváte či posvačíte. Každý drobí, takže jistě i vy máte klávesnici plnou nepříjemného odpadu. Co s ním? Zbavte se ho. Obrácením klávesnice vzhůru nohama z ní sice pár drobků vypadne, ale není to nejlepší řešení.

VysavačeOtevřít galerii »Pořiďte si raději speciální vysavač na klávesnici. Ten jednoduše zapojíte do USB portu a vesele vysáváte. Žádné složité kabely, složité ovládání ani složitá údržba. Hodí se pro všechny. Navíc je skladný, takže nezabere moc místa v šuplíku. A můžete si ho v klidu přibalit s sebou do práce či na pracovní cestu.
K dostání je snad ve všech internetových obchodech v různých designech, a to za rozumnou cenu. Pokud ho neužijete vy, poslouží jistě jako vtipný dárek pro vaše kolegy, kamarády či rodinné příslušníky, o nichž víte, že u počítače tráví nadměrné množství času.

S těmito typy vysavačů bude čistá nejen vaše domácnost, ale i další místa, která máte rádi. Od teď nemusíte mít strach zakousnout se do křupavého rohlíku, makovky, opatky či tatranky. Drobečky, třeste se! Je s vámi konec!
 

Markéta Zelená
Foto: Sxc.hu, Domacitechnika.cz Electrolux Oxygen Plus s HEPA filtrem ETA 1470 Limito bezsáčkový vysavač Hadici k vysavači má doma každý Hoover SL 8123 Slalom, 4730 Kč na MALL.cz Hrncový vysavač vás překvapí svými schopnostmi iRobot ROOMBA 555, 10989 Kč na MALL.cz Ležatý vysavač najdeme ve většině domácností Parní čistič Hoover VBM 5530 Parní čistič Kärcher DE 4002 Parní čistič SOLAC H011 B2 Steam Jet Parní mop Monster Floor Philips FC 9176 Performer Pro alergiky a astmatiky je kvalitní filtr zásadní Roomba 560 Růžový vysavač splňuje nároky poslední módy:o) Sáček do vysavače Samsung SC9560 Dimension SENCOR SVC 1010 FORTE, 1680 Kč na MALL.cz Smetáček a lopatku s klidem odložte Správně zvolený koberec šetří práci i zdraví Víceúčelový ležatý vysavač ETA Výrazně nižší spotřeba, supertichý provoz a komfortní ovládání Vysávací agregát Beam Electrolux se samočisticím filtrem Vysavač Bosch BSG 71636 Vysavač Bosch GL-40 automatic Vysavač Roomba Vysoce absorpční návlek z mikrovlákna Zelmer-Solaris Twi x5500.0HQ

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít