Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

total_blender.jpg

Will It Blend? 10.06.2009

Možná tuhle show znáte a nebylo by divu. Její popularita už díky internetu dávno přesáhla hranice Spojených států. Pokud jste však pořad uváděný Tomem Dicksonem ještě neviděli, pojďte si s námi rozšířit obzory. Dozvíte se o geniálním způsobu, kterým společnost Blendtec propaguje své produkty.


Blendtec se totiž rozhodl dokázat, že jeho mixéry dokáží rozdrtit na kousky úplně všechno, na co si dramaturgové pořadu vzpomenou. A i když si přístroji od této značky často vybavují svá zařízení profíci, hlavním hrdinou show je celkem obyčejný mixér z řady pro domácnosti. I ten však momentálně stojí 399 dolarů, takže se nejedná o žádné „ořezávátko“.

Try this at home

Pojďme však k věci, tedy na web Willitblend.com. Zde naleznete doslova pokladnici nápadů, tedy spoustu videí z proběhlých mixování. Rozdělena jsou do dvou kategorií a je jasné, že kategorie „Tohle zkuste doma“ tou zábavnější určitě nebude. Když už si americká společnost troufne svým zákazníkům něco doporučit, žádné kaskadérské kousky můžeme čekat jen stěží. Mixování hamburgerů z McDonalds či kávy?

A tohle rozhodně nezkoušejte

Nahlédněme raději do sekce Don’t try this at home a obligátní Dicksonova hláška „Will it blend? That is the question.“ na úvod pořadu dostává úplně jinou šťávu. Zatímco v „bezpečné“ kategorii nalezneme sedm videí, v naší oblíbené jich je padesát čtyři. Ručíme vám za to, že až uvidíte moderátora úspěšně mixovat golfové míčky, vychlazené lahvové pivo či hit posledních týdnů, Apple iPhone, dostanete neodolatelnou chuť vyzkoušet si to všechno doma.

A pokud by vás Will It Blend? zaujal natolik, že jste ochotní utratit 20 dolarů za to, abyste měli videa doma? Američané jsou skvělí obchodníci, a tak není nic jednoduššího, než si na webu objednat DVD s prvními 50 pořady.

Autor: Michala Gregorová
Foto: Blendtec

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít