Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

minutka Alessi.jpeg

Zábavné minutky 08.08.2008

Kuchyňská minutka je docela důležitým pomocníkem. Pomůže vám uvařit těstoviny tak akorát al dente a vajíčka v ideální tvrdosti či měkkosti. Klasická kulatá minutka sice svůj účel splní, proč si ale nepořídit nějakou, která bude vaši kuchyni zároveň zdobit. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kousky.


Pro hračičkyDesign minutkyOtevřít galerii »
Jestli čtete články v Mixéru pravidelně, italská firma Alessi užje pro vás starým známým. V našich článcích se výrobky z jejich dílny objevují docela často, protože jsou typické nezaměnielným a nápaditým designem. Kuchyňská minutka v jejich portfoliu nemůže chybět. Zelený nebo modrý panáček Girotondo ohlídá čas společně s vámi. Přijde vás na necelých patnáct set korun. Zbožňujete čínu? Nemám teď na mysli zemi, kde se koná olympiáda, ale jídlo, které odstud pochází. Zní-li vaše odpověď ano, nechte si doma zabydlet stylového číňánka, který vám ji pomůže nepřipálit. Stojí jedenáct set a najdete ho třeba na stránkách Dokuchyne.com.

Pro minimalisty

Infantilní, řekli jste si možná. Upřednostňujete-li minimalistickou jednoduchost, bude se vám líbit minutka Eva Solo. Jednoduchý přístroj z nerezu a pryže je zezadu vybaven magnetem, takže ho můžete přicvaknout třeba na dveře ledničky nebo na jakýkoliv jiný kovový povrch. Připravte si osm set korun a můžete vesele měřit. Salter zase zanecelých čtyři sta korun nabízí jednoduchou kovovou minutku ve tvaru přesýpacích hodin. Má digitální displej a zbývající i uplynulý čas je na něm znázorněn nejen číslicemi, ale také „digitálním pískem“, který se přesýpá z vrchní části do spodní stejně jako u klasických přesýpacích hodin.

Design minutkyOtevřít galerii »Pro milovníky zvířat

Snad každý měl jako malé dítě na hraní malou mechanickou berušku, která se natáhla klíčkem a pak lezla. Touto hračkou se inspirovala značka Terraillon a vyrobila mechanickou minutku, která zobrazí zbývající čas na displeji, který dokonale ladí s jejími puntíky. Veselá minutka je sympatická i cenou, která nepřesahuje dvě stě korun.

Poslední minutka je věnována těm, kteří by bez počítače nedali ani ránu a zapínají ho ještě před ranní kávou a vypínají až po večerním čistění zubů. Počítačový program Minutka si můžete stáhnout do svého elektronického miláčka a zapojit ho tak i do vaření večeře:o) Volnou verzi najdete třeba tady.


Zuzana Fuxová
Foto: Dokuchyne.cz, Figurka.cz, Salter.cz, Pixmania.cz Alessi - Mr. Suicide, špunt do vany Alessi - Pisellino, držáček na tyčinky do uší Blomus - Primo box na vatové tampony Blomus- Squaro odpadkový koš Drobné doplňky oživí stůl Držák na houbu Emily Držák na houbu Friends Držák na houbu Norbert Hogri - Friends Forever zásobník na papírové kapesníky Chlebník Medvídek Pú z Obchůdku u Zlatíčka - Mimishop.cz Chlebník Olli -Koziol Jak to tedy na začátku bylo? Jednoduché použití a pěkný design - to vše nabízí oddělovač žloutku od Rösle Kartáč na nádobí Tim Kočičí pelíšek Koziol Koziol - držák na zubní nit, mýdlenka, háček na ručníky a kartáček na ruce Koziol - Tommy, držák na kartáček Kráječ na vejce Ikea Charm nakrájí vejce i na měsíčky Kuchyňský nůž Coco - Koziol Lounge pro vašeho pejska - Koziol Microline od Tescomy nabízí netradiční vaření vajíček přímo v mikrovlnce Minimalistická Eva Solo Miska pro kočku Miska pro pejska Naběračka Donna - Koziol Ovocný koktejl je chutnou i zdravou svačinkou Panáček Girotodo - Alessi Přesýpací hodiny Salter Ratanový stojan na noviny VLNA Stojan na časopisy Kartel Magazine Rack Stojan na noviny Alfred Stojan na noviny Blomus Seamo Stojan na noviny Blomus Wires Stojánek na vařečku Luigi - Koziol Těstovinový salát s tuňákem Veselé chňapky Veselé chňapky Veselé chňapky Veselý kašpárek zpříjemní smutný konec prázdnin Z hezky prostřeného stolu chutná lépe Zack Genio - stojan na zubní kartáčky

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít