Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

0-ikona.jpg

Zaostřeno na design: Boschská kuchyň 29.07.2008

Odbočme teď na chvíli od nostalgie, která nás zajímala v předchozích „zaostřeních“, a pojďme se kouknout také na to, co může kuchyním nabídnout naše současnost. První zástupce moderního designu, kterého jsme vybrali, je přední světový výrobce Bosch a jeho nadčasové pojetí kuchyňských spotřebičů.


Značku Bosch s její podnikatelsko-výrobní tradicí můžete považovat za spolehlivou záruku kvality, špičkových technologií a ekologického přístupu zároveň. A se svou novou řadou vestavných spotřebičů Bosch představuje i nové pojetí kuchyně.

Kuchyň jako symfonie

Spojit nejmodernější techniku s atraktivními tvary a zajímavou myšlenkou, to je bezpochyby výzva. Stejná jako když chcete z chytlavé melodie a dobrého nápadu vykřesat povedenou píseň. Každý takový nápad je třeba dotáhnout do zdárného konce. A když se jedná o kuchyň, od které čekáte, že vám přeci jen nějaký ten rok bude sloužit, platí to dvojnásob. Aby vám jen tak nezevšedněla, přichází Bosch s nadčasovým designem a novou koncepcí kuchyňských spotřebičů, vzájemně sladěných v jeden harmonický celek. Přesně tak, jako je tomu i v hudební skladbě.

Jenom krása nestačí

Jistě že příjemný pohled není všechno, i design je třeba přizpůsobit ovládání a funkcím spotřebiče. Bosch se soustředil na to, aby už samotné ergonomické tvary i střídmé barevné ladění vyjadřovaly jednoduchost, a předjímaly tím snadnou obsluhu přístrojů.

Na detailu záleží

Protože jedině na základě dotažených detailů může vzniknout perfektní celek. Boschská kuchyň tedy musí být sehraná po všech stránkách. Dvířka zdobí rovné a hranaté tyčové rukojeti z ušlechtilé oceli, povrchová nerezová úprava zápustných knoflíků pak perfektně zapadá do motivu ovládacích panelů. Tlačítka jsou stylově sjednocena matně lesklým, mírně zkoseným orámováním. Zkrátka vše musí ladit v jakékoliv kombinaci a každý detail je navržen tak, aby vás vaše kuchyň bavila i po letech užívání.


Autor: Gábina Janků
Foto: Bosch-spotrebice.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít