Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

0-ikona.jpg

Zaostřeno na design: Hvězdné války v kuchyni 26.11.2008

Pokud se jen tak něčeho nezaleknete a žánr sci-fi vám není cizí, můžete na to upozornit i ve své kuchyni. Obzvlášť máte-li kromě chuti na toast také chuť blýsknout se s něčím neokoukaným. A hlavně si nenechte namluvit, že hračky do kuchyně nepatří…


Vědecko-fantastická kuchyň
Ještě jste o tomto podivném slovním spojení neslyšeli? A přitom to není nic až tak smyšleného. Nerez, ocel, smalt, titan či hliník a další kovy, kterých se hojně využívá při zařizování a vybavování kuchyní, působí na první pohled chladně a futuristicky až až. Díky novým technologiím se však dnes a denně přesvědčujeme o jejich kvalitách – zejména o tvarové stálosti a vysoké odolnosti vůči mechanickým vlivům. Není divu, že si k těmto kuchyňským materiálům nejčastěji vybíráme i podobně laděné nádobí, spotřebiče a různé doplňky využívající skvělých vlastností ušlechtilých kovů. A design moderní kuchyňské výbavy se tak opět vyznačuje chladností a neosobností á la High Technology.

Chcete mít kuchyň moderní, ale zároveň i se špetkou humoru? Postarejte se o to, aby o vás alespoň něco málo vypověděla. Uvidíte, že k „polidštění“ dokonale zařízené kuchyně není nutné jen po sobě neuklízet.

Zaostřeno na designOtevřít galerii »Vypečený Darth Vader

Ze stylového kosmického toastovače (na obrázku) budou nadšeni nejen fandové kultovních Hvězdných válek, ale dozajista s ním pobavíte i všechny své návštěvy. A dost možná ještě více s toasty, které vytvoříte s jeho pomocí a díky speciálnímu máslu k propékání. Na nich je totiž vyznačena podobizna nikoho menšího než samotného Darth Vadera, rozpolceného rytíře temné strany Síly. Z obyčejné svačinky či snídaně tak rázem vykouzlíte nevšední záležitost, a to vlastně bez námahy.

Tenhle sympatický tip na dárek se nabízí také na StarWarsShop.com za necelých jedenáct stovek (bez poštovného), ale není vyloučeno, že na něj narazíte i někde mezi dobrými českými obchody. Stejně tak můžete při troše štěstí (a notné námaze) narazit třeba i na svérázný toastovač z kosmické lodi Červený trpaslík.

Autor: Gábina Janků
Foto: Kitchencontraptions.com Červená pracovna Dekor s motivy lotosových květů Dětský pokoj ve francouzském stylu Hnědý obývák Indické mýdlové ořechy Kolekce Paris Kterou barvu chcete mít v kuchyni? Kuchyně ve stylu antique Modrá ložnice Namířit, zmáčkout a je to! Oranžová jídelna Paraványs čínským motivem Pestrobarevná ramínka Plastové židle už nepatří jen na zahradu Průsvitný nábytek, který však nepřehlédnete Staré oprýskané spotřebiče ocení nový nátěr Myčka nádobí ve stylu antique Lednice ve stylu antique Lednice ve stylu antique

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít