Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

0-ikona.jpg

Zaostřeno na design: Kuchyň jako z pohádky 14.07.2008

Odvěkým symbolem domova je prostorná a útulná místnost, kde se podle tradice všichni scházejí. Vybavujete si takovou tu starodávnou světnici? Možná si říkáte, že už je to záležitost jen pár chalup nebo spíš pohádkových příbytků. Ale Italové, kteří na tradiční domácí atmosféru nedají dopustit, umí tohle kouzlo dávných časů zachovat i v moderní kuchyni.


Dokonalé propojení nového a starého je pro věhlasný italský design typické a díky tomu se těší tak velké oblibě napříč generacemi. Itálie je holt zárukou kvality, vkusnosti a smyslu pro originalitu, kterou prostě musíte ocenit (bohužel i finančně).

Italská domácnost tak trochu jinakZaostřeno na design - italské kuchyněOtevřít galerii »
Italové si hodně zakládají na rodinném a přátelském prostředí, tím více jedná-li se o domácí prostory. Mají rádi živost, volnost a dostatek místa všude kolem sebe. A nikoho asi nepřekvapí, že za nejdůležitější místnost pokládají právě kuchyni. Místo, kde se tvoří a servírují všechny ty dobře známé lahůdky, si zaslouží víc než jen nějaký zastrčený kout s nezbytnou výbavou. Musí tu být hodně místa pro velké rodinné sešlosti a samozřejmě by se tu všichni přizvaní měli cítit dobře. Italské návrhy z toho vycházejí a vy tento přístup můžete dopřát i své vlastní kuchyni.

Kuchyně v italském stylu nejsou ničím neobvyklým ani na našem trhu. A toužíte-li právě po takových pohádkových interiérech, jaké vidíte na obrázcích, zaostřete na značku Lube Cucine, největšího výrobce italského kuchyňského nábytku v Evropě.

Kouzlo rustikálu

Široká nabídka řady Classic klade důraz právě na prvky, které pomohou navodit domácí atmosféru se všemi tradičními hodnotami. Jsou to především krásné rustikální styly a dřevěné profily, pečlivě opracované dílce (nejen ty dřevěné, ale i kov a plasty) a nápaditá řešení skříněk s nezbytným smyslem pro detail. Mezi klasickými modely vyniká například jednoduchá, přirozená kuchyně Maya v kaštanovém dřevě, kuchyň Lorena v masivu ořechové barvy nebo Salvia v jemném jasanovém dřevě.

I spotřebiče musí ladit
Zaostřeno na design - italské kuchyněOtevřít galerii »Možná se obáváte, že v takhle laděné kuchyni byste si museli vystačit akorát tak s dřevěným náčiním a pár kotlíky, aby nebyl narušen její ráz. Ale volba spotřebičů určitě nebude mít tak hororový scénář, jelikož výrobci dnes dokáží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům. Takto „speciální“ design najdete i v sortimentu známých značek Whirpool, Ardo nebo Faber. Spolu s kuchyněmi Lube pak naše studia nabízejí různá řešení vestavných i volných spotřebičů na míru. Nejčastěji se jedná opět o renomovanou kvalitu od Gorenje, Miele, Teka, Franke ale i dalších.

Rozhodně se vyplatí vybírat elektroniku již při stavbě kuchyně, kdy se nábytek může přístrojům různě uzpůsobit, spotřebiče je možno zabudovat už přímo, a to v ceně za celkovou montáž. Nehledě na to, že záruku pak můžete uplatňovat hezky na jednom místě.


Autor: Gábina Janků
Foto: Cucinelube.it Kuchyň Salvia Kuchyň Vanessa

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít