Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Zapomněli jsme doma nabíječku! 24.05.2011

Jedete na dovolenou a berete si s sebou mobil, GPS, fotoaparát na baterky a iPhone? Nechte změť nabíječek doma, stačí vám jedna jediná!


Nabíječka Varta V-Man HomeStation umožňuje dobíjet až 4 připojená zařízení (tři standardně). Tři pomocí konektorů na přímo na V-Man HomeStation , čtvrté pak přes integrovaný USB konektor. Přiložené adaptéry jsou určeny pro drtivou většinu aktuálních zařízení na trhu (mobily, GPSky, Playstation Portable Playstation, iPod, iPhone atp.). Adaptéry jsou otočné a lze je různě nastavit tak, aby se na základnu zařízení vešly všechny produkty najednou. Tak i v případě, kdy jsou některá zařízení větších rozměrů, není problém je všechny na HomeStation umístit.

Nechybí dokonce ani slot pro nabíjení 2x AA nebo AAA baterií (cca 15-17 h). Home Station je vybaven tlačítkem, které umožnuje zařízení zcela vypnout a ve stand-by režimu tak nespotřebovává ani watt. Spolu s nabíječkou je přiložen speciální držák na adaptéry, který lze šikovně připojit k V-Manu nebo lze adaptéry skladovat odděleně a tím zmenšit velikost nabíječky. Cena: 1559 Kč, další informace na www.varta-consumer.cz.

Zuzana Fuxová
Foto: Varta

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít