Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Hollywood_Body_Wrap_zabal_(2).jpg

Zbavte se přebytečných centimetrů a vyplavte toxiny. Objevte novinku, zábaly Body Wraps 15.12.2014

Stres, nezdravá strava, hektický život, to vše se podepisuje na našem zdraví a postavě. Je dobré se občas zastavit a udělat něco dobrého pro naše tělo i mysl, abychom se cítily a vypadaly lépe. Vhodným doplňkem k celkovému osvěžení těla je detoxikační zábal Body Wraps, který vyplaví z těla nejen toxiny, ale zbaví nás i přebytečných centimetrů.


Díky této metodě se stane hubnutí daleko snazší a příjemnější. Buďte jako Hollywoodské hvězdy a užijte si hubnutí a celkové detoxikační osvěžení těla snadno a rychle. Zábaly Body Wraps jsou velmi populární v Americe, používají je snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA je naleznete pouze ve vyhlášených SPA centrech, lázních a salónech krásy.

Okamžitý úbytek centimetrů

Zábaly obsahují čistě přírodní produkty obohacené o minerály, které blahodárně působí na celkovou detoxikaci těla a jako jediné tak přinášejí okamžitý úbytek centimetrů ihned po jediném zábalu, a to bez nežádoucího jojo efektu. Samozřejmě nic není kouzelné a je důležité dodržovat základy zdravé výživy a nezapomínat pravidelně cvičit. „Hollywood Body Wraps spočívají ve správném zabalení vašeho těla do 8-10 obinadel, která jsou předem namočena ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky působení minerálů dochází k detoxikaci organismu a tím smrštění předtím nafouklých toxických tukových zásob. Tímto procesem dochází k okamžitému úbytku centimetrů,“ říká Zuzana Ščučinská z hbodywraps.cz.

K metodě Hollywood Body Wraps je vhodné využít i pohybu, kde se díky celkovému zrychlení metabolismu účinky zábalu ještě zvyšují. Na základě správného a bezpečného zabandážování dojde k nastartování lymfatického systému, k odvodu nadbytečné vody z těla, a tím i vyhlazení celulitidy.

Tato metoda je využívána déle než 20 let. Nejprve se používala pouze v lázních jako zábal určený pro detoxikaci těla a zkrášlení pleti. Po zjištění, že okamžitě po jediné kůře dochází k výraznému úbytku centimetrů, se tato metoda začala používat hlavně v USA pro vylepšení a zdokonalení postavy.

Hollywood Body Wraps plánuje na příští rok rozšíření nabídky wrapů, které budou zaměřeny na sportovce, na celulitidu, hubnutí a detoxikaci.

Cena zábalů Hollywood Body Wraps se pohybuje od 999 Kč do 2 000 Kč a můžete si je nyní dopřát v Praze, Karviné, Ostravě a Liberci.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít