Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

hlavní obr..jpg

Zdravá káva s houbou Reishi I. 15.08.2008

Skalní kafaři se nevyhnou varování, že přílišné pití kávy může škodit zdraví. Přestože negativní účinky kofeinu nebyly nikdy tak docela prokázány, nemůžeme je ani vyloučit. Říká se, že víc, než dva - tři šálky denně bychom měli pít jen výjimečně. Nyní se ale i na českém trhu objevila káva, která má být zdraví prospěšná, a podle jejích příznivců je to královna mezi kávami.


Zázračný lék?Káva od P.P.Otevřít galerii »
Nám, kteří holdujeme kávě a nemůžeme bez třech a více hrníčků denně být, by tato káva měla zajistit neuvěřitelné zdravotní výsledky. Od mladšího vzhledu až po vyléčení různých zánětů a zdravotních neduhů. Kávu, o které je řeč, vyrábí společnost z Malajsie. Společnost patří k největším pěstitelům houby Reishi na světě. Ve svém letáku uvádí, že tato ,,zázračná“ houba patří na první místo z 365 rostlin, které používá čínská medicína.

Dlouhodobý zdroj energie

Klasická káva vám dodá energii na velmi krátkou dobu, při pití dochází většinou k překyselení organizmu, vyplavování vápníku z těla, odvodňování těla nebo k zátěži srdce. Dále obsahuje kofein a jiné škodlivé konzervanty. Zázračná káva s Reishi by nám měla energii dodat dlouhodobě, měli bychom díky ní dostat do těla hodně minerálů, nedehydruje tělo a také posiluje srdce. A pozor! Brání prý dokonce i vzniku rakoviny a zmírňuje Káva od P.P.Otevřít galerii »následky chemoterapie. Mezi dallší výhody můžeme počítat zlepšení krevního tlaku, snížení cholesterolu v krvi, houba také pomáhá při zánětu ledvin, uklidňuje nervy, zkvalitňuje spánek, zmírňuje alergie a vůbec prý má tolik pliusů, že pokud bychom měli vyjmenovat všechny, četli byste tento článek ještě zítra.


Z houby Reishi se vyrábí nejen zázračná káva, ale také čaj Roibos nebo čokoláda. Tenhle zázrak jsem objevila na výletě s prarodiči. ,,Paní, to musíte zkusit“, volala prodávající. Uvítala mě velmi příjemným hlasem, k ničemu mě nenutila a tak jsem neodolala a zkusila. Po malém hrníčku jsem žádnou změnu nepociťovala a když mi někdo začne vykládato zázračné houbě, vyvolá to ve mně nejistotu a snad i určitý strach. Vzbudilo to ale mou zvědavost, takže jsem doma sedla k internetu, podívala se na webové stránky firmy a do vyhledávače zadala pojem Reishi. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, o které se s vámi podělím v příštím článku.

Petra Pavlová
Foto: www.sxc.hu, www.intrabyliny.estranky.cz Bylinkové čaje - zelená lékárna Dáte-li se na Reishi, pilulky už možná nebudete potřebovat :-) Frappé osvěží Horké kakao na zahřátí a na dobrou noc Houba Reishi vypadá nevábně, je ale nabitá zdraví prospěšnými látkami Jak roste čaj Kakaový prášek Káva a sušenky poslouží jako odpolední svačina Masáž je příjemnou odměnou za každodenní píli Napěňovač Fagor LE-120 Pěna je základ Příprava čajových sušenek s kávovou nápní Příprava kávy za dob našich babiček Rozlehlé čajové zahrady Sbíhají se vám sliny? Siesta s hrnkem kávy Uvařit správně čaj je hotová věda Voňavý čaj potěší všechny smysly (snad až na sluch:o) Záleží i na výběru konvičky

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít