Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Bosch_ikonka.jpg

Žehličky pro každého 14.03.2008

Máte jasno v tom, jaká žehlička by se vám hodila, ale ne už jak vybrat mezi třemi modely, které se svými funkcemi a cenou příliš neliší? Přinášíme vám tipy na konkrétní výrobky, mezi kterými si vyberete s jakýmikoliv nároky na účel, četnost užívání, funkce a cenu.


Na cesty – malá, skladná a praktická

Sháníte-li žehličku na cesty, měla by být vhodná na časté přenášení a zabírat co nejméně místa. Taková je třeba žehlička Severin BA 3233. Navíc má nepřilnavou žehlící plochu, svislé napařování a funkci automatického vypínání. Seženete ji za 590 Kč.

Cenový hit pro nenáročné

Příjemně nízkou cenu nabízí žehlička ProLine PI220, kterou dostanete za 499 Kč. Jde o napařovací model s nerezovou žehlící plochou, svislým napařováním, trvalým výstupem páry a systémem odvápňování. Nevýhodou je absence jak funkce Anti-Drip, tak automatického vypínání. Hledáte-li ale levnější model, který dobře poslouží, a nepotrpíte si na množství funkcí, měli byste být spokojeni.

Design, který potěší

Jestliže máte rádi hezké detaily, dobrou volbou pro vás by měla být žehlička ETA 3280 90000. Kromě atraktivního červeno-hnědého zevnějšku disponuje kremíkovou žehlící deskou Silicium Clide. Taky je schopná samočištění, odvápňování, zabraňuje odkapávání kapiček ze žehlící plochy. Kromě toho se automaticky vypíná a výhodou je také příjemná hmotnost – 1,15 kg. Doma ji můžete mít za 1 190 Kč.
Žehlička Eta
Žehlící systémy pro časté žehlení

Jde-li vám o maximální funkčnost, můžete uvažovat o funkci žehlícího systému. Philips GC 8220 vytváří množství páry pod vysokým tlakem, usnadňuje žehlení a vydrží v provozu několik hodin bez přerušení. Má také naparovací špičku Steam Tip, která slouží k lepší dostupnosti záhybů tkanin. Nedisponuje ale automatickým vypínáním, anti-dripem ani odvápňovacím systémem. Stojí 6 590 Kč.
Žehlička Philips
Hračka pro náročné

Zajímavým výrobkem je bezesporu automat na žehlení košil Dressman od Siemensu. Model Siemens TJ 10500 má 12 programů pro košile z hedvábí, viskózy, vlny, lnu, flanelu a všech ostatních neelastických materiálů, 2 programy s teplým vzduchem pro vysušení mokrých bund nebo přežehlení, 1 program se studeným vzduchem pro provětrání a osvěžení vrchních částí oblečení jako jsou saka a bundy. Žehlící plocha je z hedvábí a cena zodpovídá míře invence – stojí 23 090 Kč.
Žehlička Siemens
Uvedené ceny jsou platné v maloobchodném řetězci Datart.


Autor: Jana Kovačovská
Foto: Bosch, ETA, Philips, Siemens

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít