Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

barevne_poz.jpg

Zelená firma 29.04.2008

Zelená firma je zajímavý ekologický projekt neziskově hospodařící akciové společnosti REMA Systém. Tento projekt v České republice běží tři roky a může se do něj zapojit jakákoli firma, která chce ulevit životnímu prostředí. Nezúčastníte se?


Celý projekt vznikl v roce 2005, když vstoupila v platnost novelizace zákona o odpadech, která firmám vyrábějícím a dovážejícím elektrozařízení ukládá povinnost zajištění a financování zpětného odběru, zpracování a ekologicky šetrného odstranění elektrozařízení.
Schéma recyklace - Zelená firma
Cílem a posláním REMA Systému je ochrana životního prostředí. Společnost zabezpečuje efektivní recyklaci odpadů elektrozařízení a zajišťuje organizaci sběru, třídění, nakládání a recyklaci v celé České republice. Asi vás zajímá kolik za to. Projekt je financován na základě finančního příplatku, který se od roku 2005 připočítává k ceně výrobku.

Proč se zapojit do projektu?

Společnost na svých webových stránkách uvádí hned několik plus pro projekt. Je to unikátní a první projekt v České republice. Pokud se do projektu zapojíte, vstoupnete výš v očích vašich zaměstnanců, kolegů a veřejnosti. Svým zaměstnancům poskytujete určitý benefit díky speciálním boxům pro jejich staré elektrospotřebiče. Tento projekt se dá využít jako dobrý marketingový tah, lze jim přilákat nové zákazníky. Do projektu se zapojila spousta firem, například T-Mobile, Vodafone a mnoho dalších.
Logo recyklace
REMA Systém vám zdarma do firmy poskytne sběrný box, kam zaměstnanci mohou odkládat malá eketrozařízení jako mobilní telefony, klávesnice, myši, hračky, fotoaparáty a další. Do boxu nelze umístit ledničky, pračky a jiné větší spotřebiče. REMA Systém zajišťuje pravidelný odvoz a poskytne legislativní poradenství. Bližší informace můžete získat na zelenafirma@remasystem.cz nebo na webových stránkách REMA Systém.

Pracujete ve firmě, kde by se tento box hodil nebo byste chtěli pomoci životnímu prostředí? Pokud jste jedním ze zaměstnanců firmy, zkuste zajít na kávu za šéfem a navrhnout mu vstup do projetu. Určitě vás nevyhodí, ba naopak se třeba zamyslí nad vaší odměnou za dobrý nápad.


Autor: Petra Pavlová / REMA Systém
Foto: REMA Systém, Scx.hu

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít