Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona vaza cb.jpg

Ženu ani květinou neuhodíš 18.12.2007

I do moderního bytu stále patří květiny, a to jak ty řezané, tak ty živé. Byt pak působí mnohem zabydlenější a udržovanější. Návštěvy obdivují zelenající se květiny a opatrně mlčí o těch zažloutlých a ovadajících. No, ne každému se zelená. Zkuste ale vaše květiny ozvláštnit zajímavou vázou nebo květináčem. Uvidíte, že to s nimi udělá divy...


V dalším díle seriálu o designových dpolňcích se podíváme, do čeho všeho můžeme dát zelenou část domácnosti. A začneme řezanými květinami.

Na stole nemusí být jen nepořádek
VázaVáza
Váz, váziček, džbánků je v obchodech nepřeberné množství. Stačí si jen vybrat podle ladění našeho bytu. Na menší květiny bohatě stačí stolní vázička, ve které se naše zelená kráska „neutopí“, a zároveň nebývá příliš drahá, proto jich doma můžeme můt víc a vybírat si podle toho, jakou květinu do ní dáváme. Tu z obrázku napravo najdete na Krasnydomov.cz za 125 korun. Pokud toužíte po skutečně originálním provedení a nevadí vám si připlatit, pak vázu na levém obrázku koupíte na Design-shop.cz za 1140 korun.

Květinová sousoší
VázaVáza
Pro větší květiny s dlouhými stonky, které krásně vypadají v prostoru, existují vázy na zem. Prodávají se buď jednotlivě nebo v sadách, které tvoří doslova sousoší. Hnědé vázy na obrázku jsou ideální téměř do jakéhokoliv bytu, ačkoliv jsou v ethno stylu, hodí se i do moderních i do klasických bytů. A za jednu zaplatíte necelých 700 korun. Pokud jste milovníky neobvyklých tvarů, pak právě pro vás jsou ideální vázy Emilio, které koupíte od 2400 korun. Oba typy najdete opět na Krasnydomov.cz.

Tahle zaručeně nezvadne
Světelná květina
Pokud na vás vaši přátelé květinami spíše šetří, tak mám pro vás návod, jak na ně vyzrát. Zkuste neuvadající světelné květiny. V bytě vypadají nádherně a originálně, nemusíte je zalévat a zaručeně vám nikdy nezvadnou. Tu z obrázku najdete na Bonprix.cz za 399 korun.

Jste-li milovníky květin, tak se nechte inspirovat a vyberte si takovou vázu, která sedne přesně do vašeho bytu i nálady. A nezapoměňte, že váza nemusí sloužit jen jako „držák“ na květiny, může být sama o sobě krásnou ozdobu ve vašem bytě i bez toho, aby v ní byla květina. Kolikrát je dokonce hezčí bez ní.


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: archiv e-shopů

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít