Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

LOGO_DJ_claim.jpg

Známí kuchaři se zapojili do kampaně DámeJídlo.cz 09.11.2016

V aktuální podzimní reklamní kampani jedničky na poli gastro dovážkových služeb DámeJídlo.cz se v televizním spotu objevují známí kuchaři ze čtyř populárních restaurací reprezentující čtyři druhy kuchyní, které představují typické chutě zákazníků DámeJídlo.cz: italská, asijská, česká kuchyně a burgery. Reklama ukazuje jedinečný pohled přímo do kuchyně dané restaurace v hlavní roli s jejím šéfkuchařem či kuchařem.


Ve spotu se objevuje majitel italské restaurace Nominanza a zároveň hlavní pizzař Jakub Dám. Restaurace je proslulá tím, že pro zachování autentičnosti dováží většinu svých surovin až z Neapole. Dalším účinkujícím je majitel a zároveň kuchař Oldřich Antoš z Blackberry Café, které je známé svými skvělými burgery.

V reklamě nemůže chybět ani zástupce česká kuchyně. Tu představuje populární restaurace Lokál Nad Stromovkou ze sítě Ambiente a její šéfkuchař Jindřich Štolba. Vaří se zde především česká klasika, která je připravená z čerstvých surovin od místních dodavatelů. V České republice čím dál populárnější asijskou kuchyni reprezentuje vinohradská restaurace Café Buddha ajejí kuchař Dolgan Barikov. V Café Buddha si můžete pochutnat na skvělém sushi, šéfkuchařkou je zde světově uznávaná specialistka na sushi Sofia Smith.

Načerpejte inspiraci při zhlédnutí TV spotu či si přímo objednejte chutný pokrm z některé z těchto čtyř restaurací, případně mnoha dalších nejen v Praze, ale i většině měst v Čechách a na Moravě. Každý měsíc DámeJídlo.cz vyřídí a doveze do domácností či firem více než 230 000 pokrmů.

Reklamní spot ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=naXbM_sDZKQ


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít