Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

1.jpg

Zpříjemněme si žehlení s pomůckami od Brabantia 21.03.2011

Skvělá žehlicí prkna Brabantia si získávají stále více zákazníků – jejich životnost, stabilita, kvalita a design z nich dělají něco víc než jen pomocníka při žehlení. Proč si jej však neusnadnit ještě více? Brabantia přichází s „vychytávkami“, které z žehlení udělají profesionální akt a z výsledku mistrovské dílo.


Zpříjemněme si žehlení s pomůckami od BrabantiaOtevřít galerii »Vyberte si některý z nových potahů na žehlicí prkno – v široké nabídce neutrálních i barevných vzorů přibyly dvě novinky – „Vír“ a „Kruhy“ – oba ze stoprocentní bavlny a pěnovou vrstvou, jejíž tloušťka závisí na vybrané velikosti.

U Brabantie máte totiž jistotu, že vámi vybraný potah bude pasovat na jakoukoliv velikost prkna – stačí se řídit barevným označením na obale, které koresponduje s označením prkna. Stejně tak se můžete rozhodnout pro „Long Life“ potah s prodlouženou životností až 5 let nebo pro potah s reflexní vrstvou, která odráží teplo zpět do žehlené tkaniny.

Pokud si chcete u žehlení na chvilku odpočinout, není nic jednoduššího než odložit žehličku na speciální Zpříjemněme si žehlení s pomůckami od BrabantiaOtevřít galerii »žáruvzdornou silikonovou podložku odolnou teplotám až do 220°C, která je navíc vyvedena v zábavném designu. Podložku navíc můžete použít i při manipulaci s horkou konvicí, hrnce, či nádobou na polévku -dispozici je v různých barvách i provedeních.

Neodmyslitelnou částí žehlícího procesu je skládání vyžehlených svršků. Ne každý je touto činností nadšen a ne každý skládá prádlo se zručností krejčího či prodavače oděvů. Nejen pro ty méně šikovné je tu šikovný pomocník – „komínkovač“ na košile a trička, díky němuž budete hotoví raz dva, a výsledek bude perfektní - stačí řídit se pokyny zobrazenými na této zázračné destičce.

Teď, když je vše hotovo, už zbývá jen uklidit „profi“ nářadí. I na tuto fázi Brabantia myslí a díky sadě na uskladnění žehličky a prkna nebudete mít s úklidem sebemenší problém. A co víc, ušetříte spoustu místa.

Autor: Nina Černá
Foto: BrabantiaKategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít