Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

zviratka.jpg

Zvířátka v kuchyni 08.04.2011

Máte rádi zvířata? A chtěli byste je mít i doma v kuchyni? Ale ne, nebojte se, nemyslím teď různé zástupce z říše hmyzu, které v bytě vidíme dost neradi. Tato zvířátka si určitě zamilujete, protože jsou nejen roztomilá, ale také užitečná. Usnadní vám totiž drobný úklid.


Drobečky a drobky, známe to všichni. V kuchyni o ně není nouze, a to nejen když máte malé děti. Člověk si třeba někdy zapomene vzít talířek a je (na stole i na zemi) škody naděláno. Vyklepat ubrus, vytáhnout smetáček a lopatku a zametat. Koho by to bavilo. Kdyby si tak šlo tuhle nudnou, ale potřebnou rutinu zpestřit. Představte si dva šikovné pomocníky, kteří svými čumáčky a rypáčky nenasytně vysávají všechny drobky a prach.


 
Růžové prasátko i černobílá kravička jsou stále při chuti, na doplnění energie jim stačí jen dvě tužkové baterie. Není třeba ani žádný sáček jako v běžných vysavačích, jen stisknout tlačítko a nepořádek z jejich bříšek se vysype do koše. Chcete mít doma svou malou zoo? Navštivte stránku Gadgets.co.uk a za deset dolarů je zvířátko vaše.

Autor: Zuzana Fuxová / Gadgets.co.uk
Foto: Gadgets.co.uk

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít